Třetí porotce
Freestyle Battle Lišany 7.8.2021


Pab!o Chris Novák

Ke sportu jsem se dostal v 10i letech. Převážně fotbal a atletika. Od svých 16i let jsem začal aktivně trénovat parkour a zdokonalovat svou fyzickou kondici. Fascinovali mě antigravitační prvky jako je Handstand, Human Flag a chtěl jsem je jednoduše umět. Po nějaké době jsem narazil na video Franka Medrana a tím jsem narazil i na slovo Workout a Kalistenika. (BUM- to je ono, to chci umět a inspirace byla na světě).

Od roku 2014 až do roku 2018 jsem byl členem týmu Workout Mělník, přičemž poslední 2 roky jako choreograf našich exhibičních vystoupení. 

Jako úspěch beru, že jsme díky exhibicím a prezentacím dostaly streetworkout do podvědomí veřejnosti, pro kterou slova streetworkout, kalistenika nebo workout byla slovem neznámým. 

Od roku 2015 do roku 2017 jsem se účastnil několika workoutových eventů,přičemž se mi několikrát zadařilo si stoupnout na pomyslný stupeň vítězů.

 V každém eventu jsem se snažil především o iniciativu a inovaci toho co předvádím a chtěl jsem, aby žádné mé kolo nebylo stejné. Díky eventům jsem poznal spoustu opravdových dříčů, kteří jasně prokazovali, že píle předčí talent. Vyjmenovávat je by byla A4 sama o sobě, ale sami je dobře znáte. Nicméně růst streetworkoutové komunity a přibývání nových a nových členů, kteří přilnuly ke kráse tohoto sportu je dechberoucí. Laťka se event od eventu posouvala a posouvá dále stejně jako organizace, počet a fyzická zdatnost všech sportovců. 

Mé úspěchy: ( kategorie freestyle )

SWR Battle 2015  do 78 kg - 1.místo

SHW Battle 2015 do 75 kg - 3. místo

MČR 2016 do 75 kg - 3. místo

SWR Battle 2016 do 78 kg - 3 místo

WObattle 2017 do 75 kg - 2 místo

MČR 2017 do 75 kg - 3. místo

EVELS STREET WORKOUT FESTIVAL 2017

freestyle do 75 kg - 2. místo

battle týmů - 1. místo

 

Ocenění sportovec města Mělníka 2015, 2016 a 2017.

Pozvání na slavnostní galavečer v MB na Nominace na Nejúspěšnější sportovec středočeského kraje roku 2016, přičemž samotná nominace znamenala zaznamenání do historie českého sportu.

 

Od soutěžení jsem si dal ,,pauzu", každopádně sem se zaměřil především na individuální trénink, seberozvíjení pohybu a trénink sebe sama a toho co mě baví.

V plánu bylo vrátit se v roce 2020 a byť to kvůli celosvětové situaci nebylo možné, jsem 

rád, že 7.8. se opět setká streetworkoutová komunita v (podle mě) obrovském počtu a je mi ctí, že budu u toho. 

 

BYL TO JEN SPORT, TEĎ JE TO ŽIVOTNÍ STYL.

 

IG - @pablo.movement